logo.png

Transportery taśmowe Primacon

Przenośniki taśmowe

doskonałe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych

Nasze przenośniki taśmowe cechują się wytrzymałością na trudne warunki, w jakich pracują oraz solidną konstrukcją pozwalającą na transport wewnętrzny oraz zewnętrzny. Wykorzystuje się je w różnych gałęziach przemysłu, są urządzeniami bezpiecznymi i łatwymi w obsłudze. 

hala produkcyjna.jpg

Przenośniki taśmowe Primacon

01.

Przenośniki PCV/PU

Przenośniki taśmowe PCV/PU służą do transportu ładunków spożywczym o wadze lekkiej i średniej. Są odporne na działanie wysokich temperatur, sprawdzają się idealnie do sortowania produktów, przenoszenia ładunków sypkich lub jednostkowo zapakowanych. Posiadają dokumentację techniczno-rozruchową oraz deklarację zgodności CE.

man2.png

02.

Przenośniki modularne

Primacon proponuje wysokiej klasy przenośniki taśmowe modularne, które powstały dzięki współpracy z najlepszymi producentami urządzeń do przemysłu w Europie. System modułowy sprawia, że można je ze sobą łączyć. Pracują w różnych warunkach, oferowane jako przenośniki poziome, wznoszące/opadające, skrętne czy łukowe. Są dostosowane do rodzaju transportowanego ładunku i łatwe w obsłudze.

03.

Przenośniki siatkowe

Przenośniki siatkowe używa się głównie do pracy w przemyśle owocowo-warzywnym, piekarniczym, cukierniczym lub garmażeryjnym. Są odporne na wysokiej i skrajnie niskie temperatury, dzięki temu można na nich przeprowadzać dodatkowe zabiegi, takie jak pasteryzacja, mrożenie czy blanszowanie. Zajmują niewiele miejsca dlatego znajdą zastosowanie także w piekarniach czy cukierniach.

Dlaczego my?

Firma Primacon od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji i dostarczaniu urządzeń służących do transportu technologicznego. Mam na ten temat rozległą wiedzę, oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Wszystkie urządzenia dostarczamy z niezbędną dokumentacją techniczno-rozruchową. Przeszły one wszelkie testy jakości, a te, które mają bezpośredni kontakt z artykułami żywnościowymi zyskały certyfikat FDA. Primacon uruchomiła także własne linie produkcyjne, dzięki czemu możemy na bieżąco weryfikować stan naszych maszyn i elementów przeniesienia napędu.

kolorowa fabryka.png

Skontaktuj się z nami

PRIMACON

Plac Narutowicza 21, 62-600 Koło

tel/fax 63 271 34 81

primacon@primacon.pl

SIMBLAWebsite Builder