siedziba4.jpg

O FIRMIE AIR-COM

Air-Com Pneumatyka-Automatyka sc. to przedsiębiorstwo powstałe w 2004 roku, które zajmuje się automatyzacją procesów produkcyjnych, produkcją siłowników pneumatycznych oraz dystrybucją produktów związanych z branżą pneumatyki i automatyki. Jego centrala znajduje się w Długołęce k. Wrocławia, natomiast liczne odziały w Poznaniu, Kielcach, Częstochowie, Bielsku-Białej i Warszawie.

Firma dostarcza swoje produkty w ciągu maksymalnie 48 godzin od daty zamówienia. Można je również odebrać w jednej z siedzib firmy. Przedsiębiorstwo dopuszcza kilka form płatności – za pobraniem oraz online. Dla partnerów biznesowych termin płatności ustalany jest indywidualnie. Dodatkowym atutem jest darmowa dostawa w przypadku zamówienia na kwotę wyższą niż 500 zł.

Firma prowadzi współpracę z takimi markami elementów i urządzeń pneumatyki siłowej jak: Rectus, Raufoss Couplings, SMC oraz Gedore.

Informacje na temat profilu działalności firmy, pełny opis oferowanych produktów oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: https://air-com.pl/.


W OFERCIE

Złącza, zawory
i szybkozłącza

siłowniki pneumatyczne

sprężarki i kompresory

KONTAKT

   

Ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k.Wrocławia

   

+48 71 799 45 81

SIMBLAWebsite Builder