ekran.jpg
Informacje o Max Kuchnie

Max Kuchnie to sieć salonów mebli kuchennych oraz sprzętu AGD funkcjonująca na terenie całej Polski. Głównym profilem działalności firmy jest inspirowanie, a także dzielenie się wiedzą z osobami szukającymi pomocy przy wyposażaniu swojej kuchni. Dodatkowo, serwis internetowy dostępny pod adresem https://www.maxkuchnie.pl/ jest miejscem, w którym każdy miłośnik kuchni znajdzie coś dla siebie - znajdują się tam sprawdzone porady, ciekawe artykuły dotyczące nowinek aranżacyjnych, a także przepisy na smaczne i sprawdzone dania.  

Eksperci pracujący w Max Kuchnie pomogą Państwu wyposażyć kuchnię od podstaw - począwszy od wyboru odpowiedniego projektu w stu procentach dostosowanego do oczekiwań i potrzeb klientów oraz możliwości kuchni, a kończąc na wykonywaniu mebli oraz ich montażu. Dodatkowo, pracownicy Max Kuchnie chętnie dzielą się swoją wiedzą, a także pomagają przy wyborze kuchennych dodatków, czy sprzętów AGD.

Kuchnia jest miejscem wyjątkowym - jest serem domu, dlatego tak ważne jest, by była wyposażona w sposób przytulny, komfortowy i ciepły.

Realizacje Max Kuchnie

REALIZACJA
REALIZACJA
REALIZACJA
REALIZACJA
REALIZACJA
REALIZACJA
SIMBLAWebsite Builder