znak dolara.png

Pożyczki hipoteczne dla firm bez BIK

lessons3.png

Safe House – pożyczki hipoteczne dla nowych firm i klientów indywidualnych

Prowadzący własną działalność gospodarczą często borykają się z niewystarczającymi środkami finansowymi na rozwój biznesu, dla którego tak wiele poświęcili. Rozwiązaniem w tej sytuacji są dostępne dla nich zobowiązania finansowe. Kredyty dla firm są dedykowane dla przedsiębiorców, wyróżniają się atrakcyjnym oprocentowaniem oraz możliwością przekazania całej kwoty kredytu na własny biznes. Banki reklamują się pożyczkami przeznaczonymi dla firm przy czym by ubiegać się o nie należy spełniać określone warunki. Najważniejszym z nich jest zdolność kredytowa. Banki weryfikują ten czynnik wymagając od potencjalnych klientów wielu dokumentów, co wiąże się z niemałymi formalnościami. W efekcie wydłuża to procedurę ubiegania się o wybrane zobowiązanie finansowe. Ponadto instytucje bankowe raczej niechętnie rozpatrują wnioski o pożyczkę początkujących przedsiębiorców. Ci są bowiem w grupie większego ryzyka kredytowego, jeśli dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą. 

Wygodna spłata, szybka gotówka i elastyczne warunki

Grupa Inwestycyjna Safe House oferuje dogodniejsze rozwiązania – kredyty hipoteczne dla firm bez BIK. Kwoty zobowiązania finansowego wynoszą od 30 tysięcy do 30 milionów złotych a RRSO zaczyna się od 25%. Choć są to produkty o nieco wyższym oprocentowaniu niż te proponowane przez banki, wyróżniają się tym, że do ubiegania się o kredyty dla firm niewymagane są zaświadczenia o dochodach, dokumenty z ZUS czy US. Z kolei decyzja o udzielaniu pożyczki przekazywana jest już podczas pierwszej rozmowy z naszym doradcą kredytowym. 

lessons1.png

Jakie pożyczki hipoteczne oferujemy?

Nasza firma może zaproponować przedsiębiorcom nowoczesne pożyczki hipoteczne dla firm bez BIK. Są to produkty finansowe adresowane zarówno dla inwestorów, początkujących przedsiębiorców jak i rolników. Nie wymagamy wielu dokumentów, żadnych dodatkowych zaświadczeń czy wizyt w US bądź ZUS. Wszystkie formalności można załatwić online, zaś pieniądze trafią na konto klienta nawet w ciągu 48 godzin od chwili złożenia wniosku. Nasze zobowiązania finansowe to pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ie różnią się one od pożyczek hipotecznych udzielanym przez banki. Nieruchomość stanowi zabezpieczenie kredytu lecz nie żądamy wymeldowania z niej a tym bardziej nie dochodzi do przewłaszczenia. Właściciele nieruchomość mogą w dalszym ciągu z niej korzystać, a jedyne co potwierdza zaciągniętą pożyczkę to wpis do księgi wieczystej, czyli nałożona na nieruchomość hipoteka. Proponujemy pożyczki pod zastaw mieszkań, domów, działek czy lokali użytkowych. Finansujemy także start-upy i w skupujemy nieruchomości w całym kraju.

Co należy zrobić by ubiegać się o kredyty hipoteczne dla firm w Safe House?

Wnioskowanie o kredyt hipoteczny bez BIK jest bardzo proste. Zajmuje zaledwie kilka minut. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (oddzwonimy do Państwa). Doradca kredytowy po zapoznaniu się z Państwa potrzebami oraz możliwościami finansowymi zaproponuję kwotę kredytu oraz okres jej spłaty. By sfinalizować ten proces niezbędnym jest przedłożenie następujących dokumentów:

  • akt notarialny
  • wypis z księgi wieczystej
  • zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości
  • zaświadczenie o zaległych lub dokonanych w terminie opłatach czynszowych
  • zdjęcia nieruchomości

Ważne jest to by o kredyt ubiegał się właściciel danej nieruchomości, a ta nie znajdowała się w innym zastawie czy kredycie. 

Pożyczki hipoteczne dla firm bez BIK 2020

SIMBLAWebsite Builder