Mieszkania na sprzedaż Lublin

najlepsza oferta mieszkań z rynku pierwotnego na Osiedlu nad Zalewem

Tel: 604 70 80 70

Własna nieruchomość - zamieszkaj w Osiedlu nad Zalewem

Osiedle nad Zalewem jest wspaniale usytuowanym projektem obejmującym cztery budynki. W każdym z nich znajduje się 65 mieszkań o wybranym metrażu, od lekko ponad 27 do prawie 59 mkw. Są to nieruchomości jedno, dwu-, trzy- lub czteropokojowe, które cechują się bardzo dobrym układem pomieszczeń. Co więcej, niektóre można połączyć w jedno, co daje jeszcze więcej możliwości ich urządzenia. Mieszkania zlokalizowane są w pięciokondygnacyjnych budynkach, na najwyższe piętra można dotrzeć windą. Lokale na parterze mają dostęp do ogródków, a piętrach natomiast leżą balkony, na najwyższych kondygnacjach tarasy. Nowi mieszkańcy uzyskają również dostęp do komórek lokatorskich. Nasza inwestycja obejmuje małe mieszkania Lublin, które stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla par oraz większy metraż dla rodzin z dziećmi.

stol z tulipanami.jpg
kuchnia w mieszkaniu.jpg

Znajdź swoje idealne miejsce - mieszkania do 40 mkw Lublin

Lokalizacja Osiedla zachwyca wszystkich wizytujących inwestycję. Położone niedaleko dzielnicy Wrotki mieszkania na sprzedaż Lublin charakteryzuje bliskość przyroda oraz licznych udogodnień. W pobliżu znajduje się rozmaite sklepy, oraz punkty usługowe, co najważniejsze są też szkoły i przedszkola oraz przystanki autobusowe. Ponadto niedaleko mieści się pętla autobusowa, z której kursują środki transportu do niemal wszystkich zakątków Lublina. Osoby zmotoryzowane dostaną się do centrum w ciągu 15 minut. A świadomość przyjazdu do wymarzonego mieszkania w Lublinie, które okala przyroda i spokój jest na pewno niemałą zachętą posiadania własnego gniazdka. W sąsiedztwie leży największa atrakcja turystyczna miasta, Zalew Zemborzycki. Można tam uprawiać sporty, uczestniczyć w rekreacji oraz zabawach z całą rodziną. Okoliczne kompleksy leśne stanowić będą natomiast doskonałe pole do spacerów oraz jazdy na rowerze.


Nowe mieszkania Lublin

Nowoczesna inwestycja

Mieszkania w dogodne wielkości rozmieszczone na parterze i czterech piętrach w budynkach wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Ustawne i komfortowe, z dostępem do balkonów, tarasów lub ogródków. Na terenie osiedla znajduje się garaż podziemny i parking naziemny oraz plac zabaw.

Dogodna lokalizacja

Sąsiedztwo licznych punków usługowo-handlowych oraz szkół i przedszkoli sprawi, że mieszkanie na osiedlu stanie się bardzo wygodne. Ponadto bliskość ośrodków rekreacyjnych i lasów pozwoli na prawdziwy wypoczynek po ciężkim dniu w pracy, z dala od hałasu i zgiełku miasta.

Kontakt

3D Lublin Development

Ul. Władysława Grabskiego 25-J

20-330 Lublin

tel. 81 444 22 00

mieszkania@3d-lublin.com.pl


Formularz kontaktowy

SIMBLAWebsite Builder