bieg.png

Przenośniki taśmowe

Oferowane przez nas przenośniki przeznaczone do różnych gałęzi przemysłu, wykorzystywane w transporcie wewnętrznym i zewnętrznym. Charakteryzują się wysoką jakością oraz klasą bezpieczeństwa. Są łatwe w montażu i wytrzymałe, mogą pracować w zmiennych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z urządzeń Primacon. 

Co możemy Państwu zaproponować?

Transportery taśmowe PCV/PU

Są to najpopularniejsze transportery przeznaczone do różnych zadań, głownie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym bądź motoryzacyjnym. Transportują ładunki lekkie i o średniej wadze, jednostkowo pakowane, sypkie lub sztukowane. 

Przenośniki modularne

Składają się z modułów, czyli elementów podlegających wymianie bez konieczności demontażu taśmy. Mogą być dodatkowo uzbrojone w zabieraki i obrzeża boczne. Są przeznaczone do transportu ładunków lekki i o średnim ciężarze oraz rozmaitych gabarytach.

Przenośniki taśmowe siatkowe

Ten typ przenośników opiera się na specjalistycznych taśmach wykonanych z siatki, które transportują ładunki spożywcze (przemysł garmażeryjny, owocowo-warzywny, mięsny, piekarniczy czy cukierniczy). 

Przenośniki taśmowe Primacon dostarczane są wraz z dokumentacją techniczno-rozruchową, deklaracją zgodności CE oraz (dla przemysłu spożywczego) atestem FDA.

Solidne wykonanie i bezpieczne użytkowanie

dziwna maszyna.jpg

Silent lake

Przenośniki z atestem

Primacon oferuje przenośniki taśmowe, które mogą mieć bezpośrednią styczność z produktami żywnościowymi, gdyż każde urządzenie uzyskuje atest FDA (Foof and Drug Administration).

Atrakcyjne ceny

Możemy zaproponować przenośniki taśmowe w korzystnych cenach, ponadto świadczymy dodatkowe rabaty przy realizacji większych zamówień. Oferujemy bezpłatną poradę techniczną wszystkim zainteresowanym naszymi produktami.

Wysoka klasa bezpieczeństwa

Przenośniki taśmowe są skonstruowane tak by nie wymagały specjalnego nadzoru, elementem napędowym jest elektrobęben czyli jeden z bezpieczniejszych napędów na rynku. Wyposażone są w przyciski alarmowe, start/stop, czujniki temperatury i częstotliwości.

Opinie naszych klientów

wspieramy polski biznes, dostarczamy solidne i sprawdzone urządzenia przeznaczone do transportu technologicznego

1993-kp4irh.jpg

Doskonały sprzęt, najwyższej jakości, szybka dostawa i konkurencyjne ceny!

Ewa, cukiernictwo

1993-1phttvg.jpg

Jestem bardzo zadowolony z usług Primacon, pracują tam prawdziwi fachowcy

Marek, motoryzacja

1993-1uj8z0m.jpg

Gdyby nie Primacon nie mogłabym rozwinąć swojego biznesu, przenośniki doskonale się sprawdzają!

Sylwia, farmacja

Przenośniki taśmowe 2020

SIMBLAWebsite Builder