placeholder1.png

aarsleff.com.pl

Kilka słów o firmie

Aarsleff Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład koncernu Per Aarsleff, która specjalizuje się w usługach geotechechnicznych na rynku polskim od 1996 roku. Specjalistyczne i kompleksowe wykonanie robót geotechnicznych w tym przedsiębiorstwie to codzienność. Pracownicy są ekspertami z dużym doświadczeniem, zajmują się projektowaniem oraz wykonywaniem projektów. Ponadto prace hydrotechniczne Aarsleff wykonuje w wodach śródlądowych i morskich. Firma dysponuje ogromnym zakresem wiedzy teoretycznej i doświadczeniem w branży, dzięki współpracy z innymi wielkimi koncernami zza granicy. W swojej działalności przedsiębiorstwo jest niedoścignionym liderem ze względu na używanie nowoczesnych technologii i specjalistycznych maszyn na placu budowy. Innowacyjny sprzęt budowlany oraz wiele maszyn pozwalają wykonywać pracę dokładniej i wydajniej. Doświadczenie pracowników opiera się na wieloletniej praktyce zawodowej, która odbywała się niejednokrotnie na realizacjach olbrzymich obiektów. Firma zajmuje się wykonawstwem w dziedzinach takich jak: przemysł drogowy, kolejowy, hydrotechniczny oraz wielu innych. Aarsleff posiada profesjonalnych biur regionalnych, dzięki którym może realizować projekty budowlane na terenie całego kraju.

Co inni mówią o AARSLEFF?

man1.png

Edyta z Bytomia


Już kilka firm próbowało umocnić brzeg nad rzeką, przy której mieszkam, ale podniesiony poziom zawsze zrywał ich umocnienia. Z pomocą przyszli mi specjaliści firmy Aarsleff. Teraz już trzeci rok mija, a umocnienie nadal jest w świetnym stanie.

man2.png

Sylwester z Olsztyna

Lubię, kiedy podwykonawca mojej firmy używa nowoczesnych technologii, a zlecenia wykonuje dokładnie i terminowo. Właśnie takim przedsiębiorstwem jest Aarsleff, polecam!

Informacje kontaktowe

Tel.: 22 648 88 34

Fax: 22 648 88 36

E-mail: aarsleff@aarsleff.com.pl

Strona firmowa: http://www.aarsleff.com.pl/

www.logo.com

All rights reserved LOGO

SIMBLAWebsite Builder