Ideo Sp. z o.o. 
- Interaktywne rozwiązania dla Twojej firmy!

Informacje o Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o. to polska agencja interaktywna, która na rynku usług i technologii internetowych pojawiła się w 1999 roku. Przez lata firma rozwijała swoje usługi, zdobywając nowe umiejętności, a także zaufanie wielu Klientów. Obecnie Ideo Sp. z o.o. może pochwalić się realizacją ponad projektów dla ponad tysiąca firm oraz instytucji publicznych.

Praca firmy została wielokrotnie doceniania - m.in. Ideo Sp. z o.o. dwa lata z rzędu znalazło się w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE. Może pochwalić się również tytułami Associate Partner EPiServer, Microsoft Gold Certified Partner oraz statusem Google Premium Partner.

Fima świadczy skuteczne, kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania z obszaru e-marketingu, e-biznesu, e-government oraz e-konsultingu. W jej ofercie znajdują się również autorskie rozwiązania, które mają na celu usprawnienie, a także poprawę organizacji pracy:

  • Edito CMS - system zarządzania treścią, 
  • Logito - elektroniczny obieg informacji i dokumentów.  

Obecnie Ideo Sp. z o.o. tworzy zespół ponad 170 specjalistów, którzy posiadają szeroką i rozbudowaną wiedzę. Wśród nich znajdują się programiści, twórcy stron internetowych, graficy, kierownicy projektów oraz specjaliści z obszaru e-marketingu.

Dotychczas, Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o. z powodzeniem zrealizowała projekty internetowe między innymi dla takich Klientów jak: BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Bank BPS S.A., Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Senatu RP, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, LG Electronics Polska sp. z o.o., Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Śnieżka S.A.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy Ideo Sp. z o.o. znajduje się na stronie internetowej https://www.ideo.pl/.

558026_602723173078056_420720283_n22.jpg

Formularz kontaktowy

SIMBLAWebsite Builder