Witamy na stronie MINI-CREDIT

Pożyczki pozabankowe na najlepszych warunkach na rynku. Poznaj naszą ofertę poniżej.

Serdecznie zapraszamy !

shutterstock_177136262.jpg

O FIRMIE

MiniCredit to międzynarodowa marka działająca w branży pożyczkowej od 2008 roku. Marka MiniCredit po raz pierwszy zaistniała w Estonii, stając się jedną z pierwszych marek firm pożyczkowych w krajach bałtyckich. Na polskim rynku MiniCredit działa od 2010 roku jako MiniCredit Sp. z o.o. Obecnie marka posiada swoje przedstawicielstwa w Estonii, Polsce, Gruzji, Łotwie, Czechach oraz od niedawna w Hiszpanii.

Z bogatej oferty produktów finansowych firmy wyróżnić możemy:

Więcej informacji o firmie na stronie https://www.mini-credit.pl/

Chcesz poznać oficjalną stronę naszej firmy ?

Znajdziesz tam wszelkie informacje o nas i o naszej ofercie, a także obszerny poradnik dotyczący pożyczania i zarządzania pieniędzmi.

POZNAJ OFERTE MINI-CREDIT

hand-819279_960_720.jpg

Przejrzyste zasady

Każdy etap procesu udzielania pożyczki został jasno opisany

Zapraszamy do zapoznania się informacjami zamieszczonymi w zakładkach "Jak pożyczyć?", "Jak zwrócić?" oraz "Warunki umowy", a także "Pytania i odpowiedzi".

Bezpieczeństwo

Starannie chronimy dane wszystkich naszych klientów

Dane dotyczące personaliów pożyczkobiorców oraz wszelkie informacje o udzielanych im pożyczkach są ściśle chronione.

coin-1080535_960_720.jpg

Atrakcyjne ceny

Bardzo niskie koszty oferowanych pożyczek

Wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy zasięg pozwalają nam oferować jedne z najtańszych pożyczek na polskim rynku

Zgrany zespół

Nasi pracownicy tworzą starannie dobrany i doskonale zgrany zespół osób ściśle współpracujących ze sobą na co dzień dla zapewnienia klientom jak najlepszej jakości obsługi.

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie marki MiniCredit to niemal osiem lat działalności w branży pożyczkowej na rynkach krajów ze wszystkich części Europy.

Szybka obsługa

Cała procedura pożyczkowa przeprowadzana jest za pośrednictwem internetu i telefonu. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji.

Opinie

Dominika

Już jakiś czas temu przekonałam się, że nie ma się co bać tzw. chwilówek. Przede wszystkim uzyskanie takiej pożyczki jest niezwykle proste i nie wymaga od nas ani wiele czasu, ani też zgromadzenia całej masy zaświadczeń i dokumentów. Wystarczy dowód osobisty i konto w banku.

Tomasz

Szybkie pożyczki czasem naprawdę potrafią ułatwić życie. Wypadły ci jakieś pilne wydatki? Miałeś stłuczkę, szykuje się nagły wyjazd lub – jak w moim przypadku – z dnia na dzień postanowiłeś się oświadczyć? Bierz pożyczkę od MiniCredit i korzystaj z chwili nim ta przeminie!

photodune-1799846-happy-senior-couple-xs.jpg

Agnieszka i Wojciech

Dla nas MiniCredit to coś znacznie więcej, niż firma pożyczkowa, to niemalże kolejny członek rodziny. Ktoś, do kogo można zawsze zwrócić się w potrzebie i kto nigdy nie odmawia pomocy. Dobrze jest mieć kogoś takiego blisko siebie, a ponieważ MiniCredit działa online, zawsze mamy z nimi kontakt.

Masz jakieś Pytania ?

W razie jakichkolwiek pytań uzupełnij poniższy formularz.

Dane kontaktowe

Mini-Credit Sp. z o.o.

Ul. Słomińskiego 15 lok. 506

00-195 Warszawa

Skontaktuj sie z nami

© 2016 Mini-Credit. Wszystkie prawa są zastrzeżone.

ZapiszSIMBLAWebsite Builder